Kompozytorzy Soundimage - Julio Kladniew


Pochodzący z Buenos Aires, Julio Kladniew ukończył Berklee College of Music na wydziale Contemporary writing and production. Jego charakterystyczną cechą jako kompozytora jest wszechstronność i umiejętność swobodnego poruszania się w zróżnicowanych gatunkach muzycznych.

W swoim artystycznym dorobku ma muzykę do ponad stu reklam telewizyjnych emitowanych na całym świecie. Z jego usług skorzystały m.in takie firmy jak Burger King, Western Union, Mercedes Benz, Peugeot, Alka-Seltzer.

Julio Kladniew jest również współkompozytorem ścieżki dźwiękowej do filmu dokumentalnego "Sol de Noche", który zdobył uznanie i nagrody na licznych festiwalach: Los Angeles International Film Festival Latino - USA Cinema de Reel w Paryżu - Francja International Documentary Festival - Tajwan del Mar Międzynarodowy Festiwal Filmowy Plata - Argentyna.

infoKompozytor - dane do metryki


Ważne: Jeśli kupiłeś w Soundimage licencję do utworu tego kompozytora, poniżej znajdziesz konieczne dane jakie należy wpisać w metryce spotu czy produkcji emitowanej (radio / tv / kino) z wykorzystaniem utworu tego kompozytora:

Nazwa kompozytora: - Julio Kladniew -
Organizacja:SADAIC
pełna nazwa kompozytora do wpisania w metryce produkcji