Kompozytorzy Soundimage - Martijn de Man


Martijn de Man (1969), artysta pochodzący z Holandii, rozpoczął swoją karierę muzyczną jako klawiszowiec w grupie rockowej Urban Heros. Choć gra na żywo sprawiała mu wiele przyjemności, bardziej skupiał się na komponowaniu. Gdy jego zespół rozpadł się w 1995, Martijn poświęcił się wyłącznie komponowaniu muzyki do projektów multimedialnych, reklam telewizyjnych i filmów fabularnych i dokumentalnych.

W 2001 roku rozpoczął współpracę z niezależnymi twórami filmowymi ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki Internetowi Martijn miał możliwość uczestniczenia w projektach zlokalizowanych w odległych miejscach USA – od Bostonu po Los Angeles i San Francisco. Projekty w których uczestniczył dały mu możliwość wspięcia się na kolejny poziom i zdobycia nowych umiejętności w komponowaniu muzyki filmowej.

Styl Martijna można opisać najlepiej jako połączenie elementów klasycznej muzyki filmowej z dużą dawką elektroniki a nawet rocka. Jego kompozycje najlepiej sprawdzają się właśnie w formie muzyki filmowej.

infoKompozytor - dane do metryki


Ważne: Jeśli kupiłeś w Soundimage licencję do utworu tego kompozytora, poniżej znajdziesz konieczne dane jakie należy wpisać w metryce spotu czy produkcji emitowanej (radio / tv / kino) z wykorzystaniem utworu tego kompozytora:

Nazwa kompozytora: - Soundimage MDM Music -
Organizacja:Niezrzeszony (ZAIKS free)
w metryce produkcji należy wpisać całą nazwę (wraz z prefiksem 'Soundimage').