Kolekcje tematyczne z muzyką produkcyjną

Kolekcje tematyczne z muzyką produkcyjną to wyselekcjonowane zestawy utworów, spójne pod kątem określonej tematyki, gatunku muzycznego lub zastosowania. Kolekcje, zawierają ok 10 kompozycji z licencją royalty free do synchronizacji i wykorzystania w Twojej produkcji wideo lub projekcie, dostępne są do zakupu on-line z błyskawicznym dostępem do muzyki i bezterminową licencją.

Dzięki kolekcjom otrzymujesz specjalną zniżkę i kupujesz utwory średnio o połowę taniej!.
To zupełnie nowa oferta cenowa, w której płacisz ok 50% mniej niż kupując utwory pojedynczo.

Kolekcje Tematyczne i Muzyka do filmów

Kolekcje tematyczne są doskonałym sposobem na pozyskiwanie muzyki do filmów i wszelkich produkcji wideo. Utwory w kolekcji nabywasz z licencją royalty-free do wykorzystania w filmach, prezentacjach czy produkcjach reklamowych. Filmy i produkcje z muzyką możesz następnie wykorzystać w dowolnym medium (Internet / radio / TV) oraz wszystkich popularnych serwisach (filmy na YouTube, Facebook, Vimeo, itp).

Potrzebujesz więcej muzyki ale chciałbyś płacić mniej?
Kupując utwory w kolekcjach tematycznych płacisz za utwór średnio aż 50% taniej!

Baza muzyki dla twórców wideo i filmowców!

Kolekcje to idealne rozwiązanie dla filmowców i twórców video, pozwalające na pozyskanie muzyki spójnej tematycznie pod kątem konkretnej produkcji. Tworzysz film korporacyjny? Reportaż ślubny? Prowadzisz wideo bloga i zastanawiasz się skąd brać muzykę do vlogów? A może poprostu poszukujesz muzyki do filmów z wakacyjnych podróży?

W Banku Muzyki Soundimage znajdziesz pojedyncze utwory jak i całe Kolekjcje z muzyką do konkretnego projektu.

Jak dużo czasu zajmuje Ci dobranie muzyki do filmu?

Problemem wielu produkcji jest to, że muzyka, która została w nich użyta, nie jest odpowiedno dobrana. Znalezienie odpowiedniej muzyki do filmu jest czasochłonne. Mowa o jednym utworze - a co jeśli musisz udźwiękowić cały film lub odcinek vloga, treści które publikujesz cyklicznie? To wymaga jeszcze więcej zaangażowania w poszukiwania muzyki.

Dlatego nie trać czasu i sięgnij po Kolekcje Tematyczne. To rozwiązanie pozwalające znaleźć muzykę, która jest spójna i tematycznie dopasowana do Twojego projektu.