Kompozytorzy Soundimage - Dynamedion


Dynamedion to założona w 2001 roku grupa składająca się z kompozytorów, sound designerów i specjalistów od nagrań orkiestrowo-symfonicznych. Grupa artystów tworzących pod szyldem Dynamedion'a bardzo stała się jednym z wiodących w Europie dostawców muzyki do gier komputerowych. Aktualnie ich dorobek to aż 350 projektów wśród których można znaleźć efekty dźwiękowe i muzykę do gier z najwyższej półki. Wśród tytułów gier w jakich swój udział miał Dynamedion możnaby wymienić Toy Story 3 (PSP), Call Of Duty 4, The Settlers “Paths to a Kingdom”, The Lord of the Rings (Trailer), Anno 1404 i dziesiątki innych. Prócz gier, Dynamedion to także eksperci od muzyki do filmów i produkcji telewizyjnych. Ich kompozycje zabrzmiały w wysokobudżetowych produkcjach znanych na całym świecie, tj. trailery do 10.000 B.C, Ultimatum Bourna, czy Closer, Last King of Scotland czy w filmie Surrogates (Touchstone Pictures USA).

Dynamedion posiada oddzielne sekcje zajmujące się muzyką na urządzenia mobilne, muzyką symfoniczną, efektami dźwiękowymi. Warto podkreślić, że muzyka Dynamedion oferowana w Soundimage to muzyka Royalty Free czyli zwolniona z opłat na rzecz organizacji zbiorowego zarządzania prawami takich jak ZAIKS.

Dynamedion podczas sesji nagraniowej orkiestry symfonicznej

Dynamedion podczas sesji nagraniowej orkiestry symfonicznej

Zdjęcia z nagrań orkiestry symfonicznej

Zdjęcia z nagrań orkiestry symfonicznej

infoKompozytor - dane do metryki


Ważne: Jeśli kupiłeś w Soundimage licencję do utworu tego kompozytora, poniżej znajdziesz konieczne dane jakie należy wpisać w metryce spotu czy produkcji emitowanej (radio / tv / kino) z wykorzystaniem utworu tego kompozytora:

Nazwa kompozytora: - Dynamedion -
Organizacja:Niezrzeszony (ZAIKS free)
pełna nazwa kompozytora do wpisania w metryce produkcji