Kompozytorzy Soundimage - Bjorn Lynne


Od ponad 10 lat, Bjorn Lynne zajmuje się zawodowo komponowaniem i produkcją muzyki użytkowej oraz szeroko pojętym sound design'em czyli kreacją efektów dźwiękowych. Pochodzi z Norwegi choć w 1995 roku przeniósł się do Wielkiej Brytanii gdzie większość czasu spędził na pracy związanej z kompozycją muzyki.

Muzyka do gier komputerowych to jedna z ważniejszych części muzycznej kariery Bjorna. Jest on twórcą muzyki do znanych tytułów takich jak 'Worms' czy 'Lemmings' jak również wielu innych, także klasyków gatunku (Project-X2, Alien Bread 3D). W ostatnim czasie muzyka Bjorna, była wykorzystywana na szeroką skalę w popularnej serii filmów dokumentalnych pt. 'Meet the Ancestors', produkowanych przez telewizję BBC. Ścieżki dźwiękowe produkcji Bjorna, można również usłyszeć w wielu innych programach telewizyjnych i filmach (np. 'The Oracle', 'Vampire Sisters').

infoKompozytor - dane do metryki


Ważne: Jeśli kupiłeś w Soundimage licencję do utworu tego kompozytora, poniżej znajdziesz konieczne dane jakie należy wpisać w metryce spotu czy produkcji emitowanej (radio / tv / kino) z wykorzystaniem utworu tego kompozytora:

Nazwa kompozytora: - Soundimage Bjorn Lynne -
Organizacja:PRS
w metryce produkcji należy wpisać całą nazwę (wraz z prefiksem 'Soundimage').